זוכים לשנת תשע"ח

מקום ראשון

  • אוהד שינפלד
  • יונתן איגלר -תיכון אחד העם, פתח תקוה

מקום שני

  • נועם רימוק

מקום שלישי

  • רועי סיני
  • רום עמיעז -עירוני ד, תל אביב יפו
  • ליאור הדסי

מקום רביעי 

  • דולב  סחר
  • ריאד עבד אלראזק -אבו סלים סלמאן אלשיך, אבו סנאן
  • גלעד רטי -ישיבת שעלבים
  • ליאור שיין -הכפר הירוק
  • שבו רגבים -תיכון "רבין"
  • רונאל לקר -תיכון הראל, מבשרת ציון

ציון לשבח

  • יובל אילני -דה-שליט, רחובות
  • עמית ובר -תיכון בן צבי, קריית אונו
  • טומי וינטרוב
  • אלמוג ולד -חטיבת רשיש
  • ליאור זלזניאק -מקיף ח, אשדוד
  • איתי יהודה - תיכון בן צבי, קריית אונו
  • אבי כדריה
  • תום מושיוב -הטכניון
  • מאיה נוה -ליאו בק, חיפה
  • אלעד סייג
  • משה סינקלר -הימלפרב, ירושלים
  • דרור פריד -עירוני ד', תל אביב
  • שחר פרידמן -חט"ב דה שליט ב, רחובות
  • יואב צביאלי-רנר -ליד"ה, ירושלים
  • עידו קרשון –אילון,  חולון
  • איתן תירוש -תמר אריאל (שפירא), נתניה

אות המאה

  • דניאל אגסי -תיכון אהל שם, רמת גן
  • איתי טל - מרכז חינוך ליאו-באק, חיפה
  • עדו אליהו -תיכון מכבים רעות
  • יובל אנגלרד -הישיבה התיכונית לאומנויות ולמדעים בר אילן, 124 תל אביב יפו
  • אורי אפלבוים -מרכז חינוך ליאו-באק, חיפה
  • שגיא בוארון -עתיד לוד למדעים, שפירא לוד
  • אליהו בוגצ'וק
  • דניאל בוזקוב
  • ליאון בורשטיין
  • שגיא בינקוביץ׳
  • עמית בן טבו -התיכון הישראלי למדעים ולאמנויות, ירושלים
  • עומר בן שאול - תלמה ילין
  • נמרוד גודארד
  • רואי גולדנר
  • אדם גורמן -מקיף אמי"ת, באר שבע
  • יעל גליקסמן - התיכון הישראלי למדעים ולאמנויות, ירושלים
  • יובל גמזון
  • ניקול גרוסמן – רשיש,  פתח תקוה
  • אור דהן -תיכון ע"ש י.בן-צבי, קריית אונו
  • אמיל דיסקין -תיכון יצחק שמיר, פתח תקווה
  • יואב דניאלי -טכניון
  • גיא דניאל הדס -תיכון בגין, ראש העין
  • דניאל הוך -אמי"ת בר-אילן גוש דן, גבעת שמואל
  • ענבר ולד - רשיש,  פתח תקוה,
  • פאדי חטיב -אלבשאאר למדעים, סחנין
  • רוניה חיניץ 
  • יונתן חשפר -אשל הנשיא
  • אור טולדנו
  • אריאל טירקלטוב -תיכון אחד העם, פתח תקווה
  • רועי ירון -עירוני ב' מודיעין
  • אופיר ישראלי -תיכון אוסטרובסקי, רעננה
  • שמוליק כהן -ישיבה תיכונית אורט טבריה
  • עידו כרמל -תיכון מוסינזון, הוד השרון
  • ליאור לדרר -בית הספר הריאלי העברי בחיפה בית בירם
  • ליבי לובוביץ -מרכז חינוך ליאו באק, חיפה
  • יונתן לוי -קרית החינוך למדעים, רחובות
  • אייל ליטויין
  • יהונתן ליפשיץ -תיכון יצחק בן צבי, קריית אונו
  • רותם מוזס – תיכון ליד"ה, ירושלים
  • יוגב מוזס - תיכון ליד"ה, ירושלים
  • עמית מילוא -אמי"ת בר אילן גוש דן
  • יהל מנור
  • עברי נגר
  • דניאל נוקראי -הכפר הירוק ע''ש לוי אשכול, רמת השרון
  • אמיר נחום
  • שלמה יונתן סטרטייבסקי -עמל שבח מופת, תל-אביב
  • נצר עברי -ישיבת אמי"ת כפר גנים, פתח תקווה
  • יותם עמיר
  • אלון עפרוני -בן צבי, קרית אונו
  • נתי פופקו -עירוני ד', תל אביב
  • יותם פיין
  • ניב פלג -מדעי טכנולוגי, כפר בתיה
  • נועם פלוס -אורט בנימינה
  • ספיר צברי -תיכון עש מוסינזון, הוד השרון
  • גונן צימרמן -הכפר הירוק ע"ש לוי אשכול, רמת השרון
  • גיל צלניק
  • אורי קאופמן
  • אלון קגן
  • מאיה קלינשטיין -תיכון מכבים רעות מו"רעודד קפלן -עירוני ד׳
  • יונתן קרידי הלר -הנדסאים
  • בוריס רוזנפלד -בי"ס מקיף עירוני חשמונאים, בת ים
  • אסף דוד רימר -ישיבת אמי"ת עמיחי, רחובות
  • גיורא שווידלר -חט״ע דה שליט
  • אורי שווירץ
  • אמרי שורץ -חטיבת ביניים "השרון", רעננה
  • אופיר שטרן
  • רן שיקלר -אשל הנשיא
  • מתן-אל שפירא - אמי"ת בנים מודיעין תיכון, מודיעין
  • תמיר שפירא -אמי"ת בנים מודיעין חטיבת ביניים, מודיעין
  • נתנאל שרעבי - אמי"ת בנים מודיעין תיכון, מודיעין
  • תאיר שתית -הכפר הירוק ע"ש לוי אשכול