עובדי האגף

עובדי ענף רכש מקומי
שם העובד תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
אייל מיזל ראש ענף רכש מקומי 4074 Eyal.Myzel@weizmann.ac.il
טניה ריבקין תחום קניינים 4565 Tatyana.Rivkin@weizmann.ac.il
שאדי מחמלי תחום קניינים 4079 Machmali.Shadi@weizmann.ac.il
סופי שפירא תחום קניינים 4077 sofi.spira@weizmann.ac.il
נרקיס הקר תחום קניינים 4078 narkis.hacker@weizmann.ac.il
סעדיה ודעי תחום קניינים 4253

Saadia.Vadai@weizmann.ac.il

ויקטוריה אורנשטיין תחום קניינים 4253

Victoria.Ornshtein@weizmann.ac.il

אברהם וייס

קניין שטח 2850 avraham.waise@weizmann.ac.il 
רותי נודלמן צוות קליטת טובין 2468 Ntnudel.Nudleman@weizmann.ac.il
אירית טויטו צוות אישור חשבוניות 4254 irit.twito@weizmann.ac.il
עינת סבאג צוות אישור חשבוניות 4285 Einat.Sabag@weizmann.ac.il
דורון עוז - עמי מחסן קבלה 2850 Doron.Oz-ami@weizmann.ac.il

 

 

עובדי ענף רכש חו"ל וייצוא
שם העובד תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
כרמית רוזנברג-קצב ראש ענף רכש חו"ל וייצוא 4081 Carmit.Rozenberg@weizmann.ac.il
אינה דומברובסקי צוות הזמנות חו"ל 4080 inna.dombrovsky@weizmann.ac.il
סיגל אוסרינסקי צוות הזמנות חו"ל 3358 Sigal.Ostrinsky@weizmann.ac.il
פלורה אשתון תחום משלוחי חו"ל 4286 Flora.Ashton@weizmann.ac.il
גלית גנון תחום משלוחי חו"ל 6939

Galitga@weizmann.ac.il

שירן לחדן מזעקי תחום משלוחי חו"ל 3122 shir23@weizmann.ac.il
שני צברי תחום משלוחי חו"ל 3033 shani.tsabary@weizmann.ac.il
עירא ארבל תחום משלוחי חו"ל-עמיל מכס 03-9712679 Ira.Arbel@weizmann.ac.il

 

עובדי ענף מחסנים
שם העובד תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
ניר מונטיא ראש ענף מחסנים 2219 nir.montia@weizmann.ac.il
שולמית אורבך צוות שירות לקוחות 2740 Shulamit.Orbach@weizmann.ac.il
דרף ישי צוות עיתוד מלאי 6266 Ishai.Daraf@weizmann.ac.il
משה מועלם צוות עיתוד מלאי 3725 Moshe.Moalem@weizmann.ac.il
משה ביסטריצר צוות מחסן טכני 2863 Moshe.Bistrizer@weizmann.ac.il
אורי צוברי צוות מחסן טכני 2863 Ariel.Tsuberi@weizmann.ac.il
עומר כברה צוות מחסן כימיקלים 4955 Omer.Chbra@weizmann.ac.il
שמואל היבה צוות מחסן ציוד מדעי 6265  
לובה ריינס צוות מחסן ציוד מדעי 6265 luba.raines@weizmann.ac.il
אטיאס ניסים צוות מחסן כימיקלים 4955 Nissim.Attias@weizmann.ac.il
דוד נחמיאס צוות מחסן כימיקלים 3305 davidna@weizmann.ac.il
יהונתן דבש צוות מחסן כימיקלים 4955  

 

עובדי תחום קיטלוג ומצאי
שם העובד תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
נתי אלטמן ראש תחום קיטלוג ומצאי 6029 Nati.Altman@weizmann.ac.il
איציק נגאוקר צוות קיטלוג 3571 Isaac.Nagaokar@weizmann.ac.il
ראובן כהן צוות מצאי 6328 reuven.cohen@weizmann.ac.il

חנה רחמוט

צוות מצאי 3983

Hanna.Rachmouth@weizmann.ac.il

קובי הרוש צוות מצאי 4990 kobi.harush@weizmann.ac.il
עובדי ענף מכרזים והתקשרויות
שם העובד תפקיד טלפון דואר אלקטרוני
גילי ויינר ראש ענף 2826

Gili.Vainer@weizmann.ac.il

 

יעל סויסה מזכירה 6920 yael.swisa@weizmann.ac.il
בת חן יניב רפרנטית מכרזים 6771 Bat-chen.Cohen@weizmann.ac.il
כנרת פרג- יוסקוביץ רפרנטית מכרזים 6952 kineret.pereg@weizmann.ac.il
לנה בורר רכזת מכרזים 6953 lena.bohrer@weizmann.ac.il
נורית רוזנפלד- שטנגר רכזת מכרזים 6725 nurit.stanger@weizmann.ac.il
טלי קושילביץ רכזת מכרזים 6922 tal-shoshana.kushilevitch@weizmann.ac.il