מסלול הכשרה ייחודי Deep Learning

על החברה

  • קבוצת החברות ובראשון Razor Labs הינה הקבוצה הגדולה בישראל המציעה פתרונות בינה מלאכותית (AI) לחברות בארץ ובעולם. מהנדסים בחברה בונים מודלי בינה מלאכותית המותאמים לפרויקטים ולמוצרים מגוונים. מודלים אלו מבוססים על ניתוח דאטה וניתוח וידאו ומאפשרים אופטימיזציה של תהליכים עסקיים והגדלת הכנסות החברה.
  • אחד הפרויקטים עליו עבדה הקבוצה לאחרונה הוא מודל מבוסס Reinforcement Learning לצורך הגדלת תפוקת הזהב בחברת מכרות הזהב הגדול בעולם. המודל הצליח ללמוד את הפרמטרים האופטימליים לתפעול התהליך והתוצאה הייתה הגדלת תפוקת הזהב ב-3.6%. פרויקט נוסף הוא לימוד רשת נוירונים לזהות בני אדם באופן חד-ערכי מבלי לראות את הפרצוף שלהם, על ידי זיהוי מאפיינים ייחודיים כמו צבע חולצה ומכנס, תסרוקת וצורת הליכה.

אתר החברה: www.razor-labs.com

על ההכשרה

  • מתוך אמונה בחדשנות הטכנולוגית והתאוצה של מהפכת ה-AI, פיתחנו מסלול הכשרה ייחודי למהנדסי Deep Learning הנקרא Future Learning. באמצעות גיוס קפדני, אנחנו מאתרים ובוחרים את האנשים עם הרקע והיכולות המתאימות, מכשירים אותם ופותחים להם את הדלת להיכנס לתעשיית ה-AI.

תנאי הסף שלנו

  • תואר ראשון בהצטיינות או תואר שני במקצועות מדעיים וידע מתקדם בשפת תכנות פייתון, מבחן טכני וראיון אישיותי.
  • התכנית תפתח את שעריה לכל מי שעבר את הליך המיון ומעוניין לעבוד בקבוצה למשך שנתיים לאחר התכנית (ככל שעבר אותה בהצלחה)
  • מדובר במסלול ההכשרה אינטנסיבי הנמשך 8 שבועות, ימים ראשון עד חמישי, בין השעות 10:00-18:00. תכנית הלימודים כוללת 250 שעות של פיתוח ותרגול מעשי באמצעות עמדות אישיות המצוידות במעבדי GPU של חברת NVIDIA.

עלות ההכשרה

  • העלות המקורית של הקורס היא 45,000 ש"ח, אך החברה מסבסדת אותו למתקבלים למחיר של 17,500 ש"ח. עבור בוגרי מכון ויצמן, המחיר יופחת ויעמוד על 12,500 ש"ח.

המחזור הקרוב ייפתח 27 לאוקטובר 2019!

 

מה אנחנו מציעים?

  1. מתודולוגיה ייחודית המשלבת הרצאות תאורטיות עם תרגול מעשי המאפשר לצבור ניסיון פרקטי וללמוד כיצד להשתמש ב-AI בפתרון בעיות מאתגרות וממשיות.
  2. תכני לימוד עדכניים ומיוחדים לצד תרגילי מימוש המבוססים על הידע והניסיון הרב שנצבר בחברה, בזכות מחקר ופיתוח פתרונות AI עבור חברות גדולות ברחבי העולם.
  3. משרה מובטחת בחברה לכל סטודנט המסיים את הקורס בממוצע גבוה מ-85. 90% מבוגרי המחזורים הקודמים עובדים כיום בחברה.

לקריאה נוספת: www.futurelearning.ai