Principal Investigator Prof. Ofer Feinerman
Office: +972-8-934-4979

  • CURRENT
  • VISITORS
Oran Ayalon עובד מעבדה oran.ayalon@weizmann.ac.il
Lior Baltiansky PhD student lior.baltiansky@weizmann.ac.il
Omri Bar-Yosef עובד מעבדה
Dr. Atanu Chatterjee Postdoctoral fellow atanu.chatterjee@weizmann.ac.il Office: +972-8-934-4439
Dr. Ehud Fonio Associate Staff Scientist ehud.fonio@weizmann.ac.il Office: +972-8-934-3402
Aviram Gelblum עוזר מחקר aviram.gelblum@weizmann.ac.il
Tabea Heckenthaler PhD student tabea.heckenthaler@weizmann.ac.il
Bass Nechama עובד מעבדה
Yohai Nirenberg MSc student yohai.nirenberg@weizmann.ac.il
Harikrishnan Rajendran PhD student harikrishnan.rajendran@weizmann.ac.il Office: +972-8-934-2433
Michal Roitman PhD student michal.roitman@weizmann.ac.il
Ella Simcha Zadok עובד מעבדה ella.simcha-zadok@weizmann.ac.il
Yigal Sternklar עובד מעבדה yigal.sternklar@weizmann.ac.il