Principal Investigator Prof. Ofer Feinerman
Office: +972-8-934-4979

  • CURRENT
  • VISITORS
Oran Ayalon עובד מעבדה oran.ayalon@weizmann.ac.il
Lior Baltiansky PhD student lior.baltiansky@weizmann.ac.il
Omri Bar-Yosef עובד מעבדה
Simcha Zadok Ella עובד מעבדה
Idan Eloz עובד מעבדה idan.eloz@weizmann.ac.il
Dr. Ehud Fonio Associate Staff Scientist ehud.fonio@weizmann.ac.il Office: +972-8-934-3402
Aviram Gelblum Postdoctoral fellow aviram.gelblum@weizmann.ac.il Office: +972-8-934-2695
Dr. Yael Heyman עוזר מחקר yael.heyman@weizmann.ac.il Office: +972-8-934-2695
Dr. Line Chloe Fanny Le Goff Postdoctoral fellow line.le-goff@weizmann.ac.il Office: +972-8-934-2433
Dr. Danielle Mersch Consultant danielle.mersch@weizmann.ac.il Office: +972-8-934-3047
Nadav Nahaman MSc student nadav.nahaman@weizmann.ac.il
Bass Nechama עובד מעבדה
Harikrishnan Rajendran PhD student harikrishnan.rajendran@weizmann.ac.il Office: +972-8-934-4337
Einav Sarafian-Tamam MSc student einav.tamam@weizmann.ac.il Office: +972-8-934-3047
Yigal Sternklar עובד מעבדה yigal.sternklar@weizmann.ac.il
Roi Weinberger עובד מעבדה roi.weinberger@weizmann.ac.il