בעלי תפקידים באגודה

 • שמשון הראל

  יו"ר מועצת המנהלים ואגודת הידידים

  שמשון הראל החל את פעילותו במסגרת האגודה והנהלתה כבר לפני למעלה מ- 15 שנים. בינואר 2006 נבחר לכהן כיו"ר אגודת הידידים של המכון. בנובמבר 2017 נבחר לכהן כיו"ר מועצת המנהלים של מכון ויצמן למדע.

  מעבר לתפקידיו אלו, ממלא שמשון מספר תפקידים נוספים במכון: הוא חבר במועצה הבינלאומית ובמועצת המנהלים של המכון וכן חבר בוועדת ניהול ובוועדת הכיבודים. כמו כן חבר שמשון בוועד המנהל של מכון דוידסון לחינוך מדעי, הזרוע החינוכית של מכון ויצמן.

  בחייו העסקיים משמש מנכ"ל "אמריקה ישראל להשקעות בע"מ", חברה המתמחה בהשקעות נדל"ן בארץ ובחו"ל, ומכהן כחבר דירקטוריון במספר חברות מסחריות. לשעבר מנכ"ל בנק לאומי להשקעות וסמנכ"ל אפריקה ישראל להשקעות בע"מ . בנוסף לפעילותו העסקית, חבר שמשון במספר ארגונים חברתיים ביניהם אגודת הידידים של "אילן"", ידידי "המרכז הבינתחומי" ועוד.

 • יעל גורן-וגמן

  מנכ"ל אגודת הידידים וארגון הבוגרים  yaelg@weizmann.ac.il

  יעל גורן-וגמן החלה את עבודתה במכון ויצמן בשנת 2001 ומילאה תפקידים שונים בתחומי הדרכת אחמי״ם, הפקת אירועים ומזכירות החברה. בשנים שקדמו לעבודתה במכון עסקה יעל במספר תפקידים בתחום יחסי הציבור והשיווק, ביניהם מנהלת יחסי ציבור של מלון שרתון מוריה בת"א .

  ליעל תואר ראשון בהצטיינות בתקשורת ובשפה וספרות גרמנית מהאוניברסיטה העברית בירושלים, ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת הפוליטכניק עם התמחות ביזמות וניהול.

  כבת לשליחים גדלה יעל בארץ, בגרמניה ובבלגיה והיא דוברת עברית, אנגלית, גרמנית וצרפתית. בתפקידה כמנכלי״ת אגודת הידידים פועלת יעל להידוק הקשרים בין המכון לבין אנשי תעשיה ומשק בולטים ולהרחבת מעגל הידידים והתמיכה במכון.

 • עמיר שאלתיאל

  יו"ר WeizmannVibe, מועדון דור ההמשך של אגודת הידידים

  עמיר שאלתיאל, מייסד ויו"ר קבוצת אלדר
  איש עסקים, יזם, מייסד ויו"ר קבוצת אלדר, הרואה בשילוב פעילות חברתית בעשייה כחובתו של כל איש עסקים הפועל בישראל. בשנת 1999, הקים את אלדר שיווק נדל"ן, חברה פורצת דרך שהציבה סטנדרטים בלתי מתפשרים בתחום שיווק הנדל"ן ועם השנים אף הרחיב את תחומי פעילותה: 
  ב- 2011 ייסד את "מטרופוליס" העוסקת בתחום היזמות האורבנית ומוחזקת בשותפות עם קבוצת אלייד וב- 2013 הוסיף זרוע פעילות נוספת – אלדר השקעות, המתמחה בניהול, ארגון וליווי קבוצות רכישה וייזום ותפעול פרויקטי בוטיק להשכרה. 
  בוגר תואר ראשון במנהל עסקים בהצטיינות יתרה מהקריה האקדמית קריית אונו, נשוי, אב לארבעה ומתגורר בתל אביב.

 • עדי מליק

  אחראית שיווק ואירועים

  עדי מליק בעלת תואר ראשון במדעי החיים מאוניברסיטת בן גוריון בנגב ותואר שני בהצטיינות במנהל עסקים עם התמחות בשיווק מהאוניברסיטה הפתוחה. עדי שימשה כמנהלת שיווק במשך 6 שנים בחברה למכשור רפואי וכמנהלת שיווק בחברה בענף החשמל במשך 4 שנים.

  במסגרת עבודתה באגודת הידידים, עדי אחראית על הפקת אירועי האגודה, ניהול ערוצי התקשורת אונליין ואופליין ופיתוח ויישום כלים שיווקיים במטרה להוביל להגדלת מאגר התורמים.

 • סבינה רוזנברג

  רכזת אדמיניסטרציה ופיתוח

  סבינה רוזנברג רכזת אדמיניסטרציה ופיתוח של אגודת הידידים וארגון הבוגרים של מכון ויצמן למדע.

  סבינה בעלת תואר ראשון בעיצוב ממכללת שנקר במחלקה לעיצוב טקסטיל.

 • רעות ברקת רוט

  מפיקת מערך הפעילות

  רעות ברקת רוט מפיקת מערך הפעילות של ארגון הבוגרים ומערך התמיכה של אגודת הידידים, גרפיקאית ובעלת תואר ראשון בתקשורת ובמדעי החברה מהאוניברסיטה הפתוחה.

  לפני הגעתה לאגודת הידידים, הפיקה רעות את מערך הפעילות של מועצת הסטודנטים של מכון ויצמן למדע במשך שנים רבות ובנוסף עסקה בקידום עסקים ברשתות החברתיות.