האולפנה בפקולטות למדעי החיים

לצערנו, האולפנה במדעי החיים לשנה זאת בוטלה.
אנו נשמח אם תמשיכו לעקוב אחרי פרסומי מכון ויצמן
ותשקלו להציג מועמדות לתכנית המוסמך בשנת הלימודים הבאה.

הרצאות אונליין (לכל המתעניינים)

במסגרת הרצאות האונליין, ראשי מעבדות ממגוון מחלקות במכון ויצמן יציגו את המחקר בקבוצותיהם. נוסף לסקירה המדעית, החוקרים ידונו בהחלטות שעיצבו את הקריירה המדעית שלהם, בהבדל בין מחקר בסיסי ליישומי, ובהיבטים הנוגעים לנשים באקדמיה. בנוסף, יתקיים דיון עם תלמידי מחקר לתואר שני ושלישי במכון ויצמן שבו יוכלו המשתתפים לשמוע על החיים הסטודנטיאליים בקמפוס. הרצאות האונליין פתוחות לכולם. להשתתפות בהרצאות האונליין, עליכם לשלוח צילום של תעודת הסטודנט לכתובת המייל הבאה (ruth.kamensky@weizmann.ac.il) על מנת לקבל קישור להרצאות.

ביקור במעבדות

כאמור, בנוסף ליומיים של הרצאות האונליין, יתקיים יום ביקור במעבדות במכון ויצמן. ליום זה יבחר מספר מצומצם של משתתפים שיוזמנו לבקר בשתי מעבדות לבחירתם, מתוך מגוון המעבדות שמחקרן יוצג בהרצאות. כדי להגיש מועמדות להשתתפות ביום הביקור, עליכם למלא את טופס הרישום לאולפנה (ולצרף באמצעותו גם מכתב המלצה). הזמנה ליום הביקור תשלח למועמדים מובילים שייבחרו על ידי ועדת האולפנה.

לתשומת לבכם, לאור משבר הקורונה ובהתאם להתפתחויות ולהנחיות גורמי הבריאות ייתכן והאולפנה במתכונת הרשומה לעיל תעבור למתכונת מקוונת בלבד