מונית

קחו מונית מתחנת המוניות המורשית בנמל התעופה בן-גוריון. מחיר הנסיעה אמור לצאת סביב 160 ₪ (כ-40 דולר ארה"ב), והנסיעה אמורה לקחת כ-30 עד 40 דקות. אנא הקפידו להשתמש בשירות המוניות הרשמי של נתב"ג באמצעות שירות המוניות המורשות של Gett. כדי להזמין מונית מורשית יש לבצע הזמנה באמצעות האפליקציה, ולאחר קבלת קוד יש לצאת אל סדרני המוניות ביציאה מהקומה השנייה.

 

אוטובוס

אם אתם לא סוחבים מזוודות כבדות, יש להגיע באמצעות קו 5 בהסעה הפנימית (שאטל) של נמל התעופה אל צומת אל על באיירפורט סיטי, ומשם לעלות על אוטובוס מספר 249 המגיע לתחנת האוטובוסים המרכזית ברחובות. עם זאת, אין מדובר באוטובוס מהיר כך שהנסיעה צפויה לקחת כשעה ו-15 דקות. עלות הנסיעה היא 12.40 ₪. לאחר שתגיעו לתחנה המרכזית ברחובות, תוכלו לבחור מבין מספר רב של קווי אוטובוס מקומיים המגיעים עד מכון ויצמן (ניתן לברר בעמדת המידע בתחנה), או לקחת מונית ישירות מתחנת המוניות הסמוכה.

 

רכבת

ניתן גם להגיע למכון ויצמן באמצעות רכבת מנמל התעופה. קחו רכבת מנמל התעופה לכיוון תל-אביב, רדו בתחנת תל-אביב ההגנה והחליפו לרכבת הנוסעת לרחובות. תחנת הרכבת ברחובות מרוחקת כ-5 דקות הליכה ממכון ויצמן.

 

מידע אודות נמל התעופה בן-גוריון

למידע נוסף, בקרו באתר נמל התעופה בן-גוריון: אנגלית | עברית.