אודות המכון

מכון ויצמן למדע הוא מכון מחקר מדעי בסיסי ורב-תחומי  מהמובילים בעולם במדעי הטבע והמדעים המדויקים. הוא ממוקם ברחובות. המכון הוקם לראשונה כמכון דניאל זיו ב-1934, על-ידי ישראל ורבקה זיו מלונדון לזכר בנם דניאל. בשנת 1949 שם המכון שונה לכבודו של ד"ר חיים ויצמן, נשיאה הראשון של מדינת ישראל ומייסד המכון.

cells

מבט על המכון

למכון ויצמן למדע היסטוריה עשירה של מחקר מדעי שהניב תגליות רבות ומסורת של מדע לטובת האנושות. בנוסף, הוא מכשיר את ההנהגה המדעית העתידית של מדינת ישראל ומקדם חינוך מדעי בקרב תלמידים והציבור הרחב.
management

מנהיגות

בהנהגת המכון נשיא ולידו ארבעה סגני נשיא, מועצה בין-לאומית וועד מנהל, הנהגה מדעית ויחידות מנהליות.
Levinson Visitors Center

ביקורים במכון

ניתן להתאים את הביקור במכון ויצמן לקבוצה, משפחה או יחידים. הביקור כולל תחנות במרכז המבקרים על-שם לוינסון, בית ויצמן, וגן המדע על-שם קלור.
integrity

אתיקה במכון

מכון ויצמן מייחס חשיבות רבה לביסוס ושימור סטנדרטים גבוהים של מצוינות, אתיקה ויושרה, ולהבטחת עמידה בדרישות החקיקה ובהנחיות מצד מממני מחקר. קודי ההתנהגות שלנו זמינים באופן מקוון.
Give to Weizmann

תרומה למכון

לפילנתרופיה תפקיד מרכזי בקידומו של המחקר המדעי במכון. הפוך לשותף במדע של המחר וצור עמנו קשר באמצעות רשת הוועדות חובקת-העולם שלנו בארה"ב, קנדה, אמריקה הלטינית, בריטניה, אירופה ואוסטרליה.

שוויון הזדמנויות, גיוון ושוויון מגדרי

שוויון הזדמנויות, גיוון ושוויון מגדרי הם מהלכים בעלי משמעות רבה בהפיכתנו לחברה טובה יותר. מכון ויצמן למדע מחויב ליצירת סביבת למידה ועבודה הוגנת ומכלילה עבור א/נשים מכל המגדרים, הזהויות המיניות, א/נשים מכל הלאומים והדתות בעלי רקע וניסיון חיים שונה ומגוון המרכיבים את מי שאנחנו. המטרה שלנו היא לאפשר למגוון של א/נשים להשתלב בארגון, למצות את הפוטנציאל הגלום בעצמם ולשגשג, יחד עם קהילה בינלאומית תוססת ומגוונת.