תמיכה במכון ויצמן

מחקר מדעי ברמה עולמית הוא תולדה של שותפות חזקה בין המדענים המבריקים ביותר, הנהגה בעלת חזון, ופילנתרופיה נדיבה. כמוסד מוביל בעולם במחקר מדעי וחינוך מדעי, מכון ויצמן יכול לגייס את המדענים הצעירים הטובים ביותר, לבנות ולתחזק מעבדות ומתקני מחקר מתקדמים, לרכוש את הציוד הטכנולוגי החדיש ביותר, להחזיק צוות תומך מיומן ביותר, להציע חינוך לתארים מתקדמים ברמה הגבוהה ביותר, ולהמשיך לפתח ולהרחיב את יכולותינו לבצע מחקר מדעי יצירתי ומונע מסקרנות.

תמיכה פילנתרופית היא חיונית למען השגת יעדינו לטווח הארוך. אנו מסתמכים על נדיבותם של ידידינו בכדי להשיג יעדים אלו, ומזמינים אותם להיות חלק מקהילת ויצמן העולמית המתעניינת במדע ובשפע השיפורים שהוא מעניק לחיינו. אנחנו מציעים מנעד רחב של אפשרויות מימון ותמיכה המתאימות לשאיפות והיכולות הפילנתרופיות של תורמינו, כולל קתדרות, מימון למדענים צעירים, מבנים פיזיים וציוד, מרכזי ומכוני מחקר רב-תחומיים, ומלגות ומימון דיור לסטודנטים ומילגאי פוסט-דוקטורט. אם אתם שוקלים לתרום למכון, אנא התייעצו עם אגודת הידידים המקומית באזור מגוריכם אודות המתנה המתאימה לכם ביותר.

צרו עמנו קשר

תמר לוין
מנהלת המחלקה לפיתוח משאבים

טל': 08-934-3849
tamar.levine@weizmann.ac.il

אגודות ברחבי העולם

מצא את אגודת הידידים באזורך 

קראו עוד אודות מכון ויצמן למדע

רוצים ללמוד עוד על מכון ויצמן? הפרסומים שלנו טומנים בחובם מידע על מדע פורץ-דרך וכן על האנשים מאחורי המדע - מדענים, סטודנטים, בוגרים ותומכים - אשר ביחד יוצרים רשת גלובאלית תוססת. הצטרפו לרשימות התפוצה שלנו וקבלו את העלון המקוון WeizmannDirect המגיע ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני שלכם, וכן את המגזין המגיע בדפוס וביישומון (אפליקציה) למחשבי לוח (טאבלט). כמו כן, התעדכנו באמצעות ההודעות שלנו לתקשורת:

עלון מקוון WeizmannCompass
הודעות לעיתונות