סטודנטים

חיי הסטודנטים במכון ויצמן למדע הם תוססים ומרגשים. המוקד העיקרי עבור כל הסטודנטים הוא מדרשת פיינברג הממוקמת במשכן ללימודי מוסמכים על-שם דוד לופאטי, בלב לבו של קמפוס מכון ויצמן. סטודנטים לתואר שני או דוקטורט יכולים להקדיש את מלוא זמנם ללימודיהם ועבודתם במעבדה הודות לסביבה התומכת הקיימת במדרשה, החל מהמדיניות של פטור מלא משכר לימוד (המתאפשרת הודות למלגות חודשיות נדיבות לאורך תקופת הלימודים) ועד למגוון השירותים הנגישים בנקל.

Academics

לימודים

עיינו בתיאור ודרישות התכניות ללימודי מוסמך (MSc) או דוקטור (PhD), כמו גם במסלול הישיר לדוקטורט, בדקו לוחות זמנים לקורסים ודרישות למבחנים (הקישורים באנגלית בלבד).
Student life and services

רווחת הסטודנט ושירותים

מדרשת פיינברג יצרה אווירה מפרה ללימודים, עם כמה שפחות לחצים חיצוניים. השירותים ואפשרויות הדיור שאנחנו מציעים הופכים את הזמן שהסטודנטים מבלים כאן לאפקטיבי, יעיל – ומהנה.
Other key links

קישורים מועילים נוספים

במהלך הלימודים לתארים מתקדמים, סטודנטים במדרשת פיינברג מעורבים באופן מהותי בעבודת המעבדות השונות במכון ואף מופיעים במקרים רבים כמחברים ראשונים בפרסומים מדעיים. סטודנטים זוכים לבחור את המעבדה בה יעבדו; חלק מהתחומים, כמו למשל מדעי החיים, דורשים סבב מעבדות.
Postdocs

בתר-דוקטורט

עמיתי בתר-דוקטורט מעשירים את מכון ויצמן בניסיונם וזוכים להזדמנות לקדם את כיווני המחקר שלהם על-ידי עבודה שכם אל שכם עם חוקרים ראשיים. מאות בתר-דוקטורנטים בין-לאומיים מוצאים בית חם במכון ויצמן מדי שנה, ושבים למעבדות-הבית שלהם מצוידים בידע וניסיון חדשים.
Visiting students

סטודנטים אורחים

סטודנטים אורחים זוכים להזדמנות נדירה לעבוד על מחקרים פורצי-דרך במגוון רחב של תחומים.
library

ספריה

ספרית מכון ויצמן שואפת ליצור סביבת מידע דינאמית המטפחת מחקר, למידה וחדשנות. באמצעות שימוש במאגרי מידע קלים לחיפוש, שירותים מגוונים וכלי תמיכה, תוכלו למצוא כל דבר שתרצו בנקל.