סטודנטים

חיי הסטודנטים במכון ויצמן למדע הם תוססים ומרגשים. המוקד העיקרי עבור כל הסטודנטים הוא מדרשת פיינברג הממוקמת במשכן ללימודי מוסמכים על-שם דוד לופאטי, בלב לבו של קמפוס מכון ויצמן. סטודנטים לתואר שני או דוקטורט יכולים להקדיש את מלוא זמנם ללימודיהם ועבודתם במעבדה הודות לסביבה התומכת הקיימת במדרשה, החל מהמדיניות של פטור מלא משכר לימוד (המתאפשרת הודות למלגות חודשיות נדיבות לאורך תקופת הלימודים) ועד למגוון השירותים הנגישים בנקל.

לימודים

עיינו בתיאור ודרישות התכניות ללימודי מוסמך (MSc) או דוקטור (PhD), כמו גם במסלול הישיר לדוקטורט, בדקו לוחות זמנים לקורסים ודרישות למבחנים (הקישורים באנגלית בלבד).

רווחת הסטודנט ושירותים

מדרשת פיינברג יצרה אווירה מפרה ללימודים, עם כמה שפחות לחצים חיצוניים. השירותים ואפשרויות הדיור שאנחנו מציעים הופכים את הזמן שהסטודנטים מבלים כאן לאפקטיבי, יעיל – ומהנה.

קישורים מועילים נוספים

במהלך הלימודים לתארים מתקדמים, סטודנטים במדרשת פיינברג מעורבים באופן מהותי בעבודת המעבדות השונות במכון ואף מופיעים במקרים רבים כמחברים ראשונים בפרסומים מדעיים. סטודנטים זוכים לבחור את המעבדה בה יעבדו; חלק מהתחומים, כמו למשל מדעי החיים, דורשים סבב מעבדות.

בתר-דוקטורט

עמיתי בתר-דוקטורט מעשירים את מכון ויצמן בניסיונם וזוכים להזדמנות לקדם את כיווני המחקר שלהם על-ידי עבודה שכם אל שכם עם חוקרים ראשיים. מאות בתר-דוקטורנטים בין-לאומיים מוצאים בית חם במכון ויצמן מדי שנה, ושבים למעבדות-הבית שלהם מצוידים בידע וניסיון חדשים.

סטודנטים אורחים

סטודנטים אורחים זוכים להזדמנות נדירה לעבוד על מחקרים פורצי-דרך במגוון רחב של תחומים.

ספריה

ספרית מכון ויצמן שואפת ליצור סביבת מידע דינאמית המטפחת מחקר, למידה וחדשנות. באמצעות שימוש במאגרי מידע קלים לחיפוש, שירותים מגוונים וכלי תמיכה, תוכלו למצוא כל דבר שתרצו בנקל.