מדענים אורחים

אקדמאים אורחים ממלאים תפקיד חשוב בחיי היום-יום של מכון ויצמן למדע. שפת ההוראה במדרשת פיינברג ובמעבדות המחקר היא אנגלית. אקדמאים אורחים – אנשי סגל, בתר-דוקטורנטים וסטודנטים – מעשירים את המעבדות בהם הם שוהים באמצעות ניסיונם ומומחיותם ומוסיפים את הצבע של ארץ הולדתם והמוסדות בהם למדו ועבדו. במקביל, האורחים לומדים ממדעני המכון והופכים, בסופו של דבר, לחלק מרשת עולמית של מדענים בעלי קשרים עמוקים למכון ויצמן.

כל הסטודנטים שלנו לומדים במדרשת פיינברג עם פטור מלא משכר לימוד ונהנים ממלגת מחיה, וכן נאסר עליהם לעבוד בעבודה נוספת מחוץ למכון בכדי שיוכלו להקדיש את מלוא מרצם ללימודיהם.

סטודנטים ובתר-דוקטורנטים

סטודנטים ועמיתי בתר-דוקטורט המעוניינים לבקר במכון צריכים ליצור קשר באופן עצמאי עם מדענים ולבחור את המעבדה בה ירצו לעבוד, ולאחר מכן להגיש מועמדות דרך מדרשת פיינברג. יחד עם מדעני המכון, תוכלו לקבוע את משך הביקור שלכם ואת תחום המחקר בו תתמקדו. לרשותכם מידע זמין באתר מדרשת פיינברג אודות תהליך ההרשמה, מלגות, מידע אודות דרכונים וויזות, אפשרויות דיור, ועוד. המדרשה מפקחת על כל ההיבטים הלוגיסטיים הכרוכים בסטודנטים ובתר-דוקטורנטים אורחים.

אנשי סגל מבקרים

אנשי סגל אקדמי המעוניינים לבקר במכון מוזמנים ליצור קשר באופן עצמאי עם מדענים ולבחור את המעבדה בה יתארחו. יחד עם המדען המארח, תוכלו לקבוע את תחום המחקר שלכם ואת משך השהייה. לרשותכם מידע זמין באתר מדענים אורחים אודות דרכונים וויזות, דיור, והחיים בישראל.