מרכז המבקרים על שם לוינסון הוא מרכז אינטראקטיבי, חדשני ומרתק, המזמין את המבקרים למסע בעקבות הסקרנות. במהלך הביקור, יתנסו האורחים בהפעלת תחנות אינטראקטיביות ויצפו במיצג מולטימדיה מרהיב - פעילויות המאירות את עולמם המרתק של מדעני המכון, אשר מרחיבים את גבולות הידע האנושי, חושפים את סודות הטבע ומפענחים את צפונות היקום.

במקום פועלת גם חנות המזכרות של המכון.

הביקור במרכז המבקרים הוא בתיאום מראש ואינו כרוך בתשלום.

 

שעות פעילות

ראשון-חמישי בין השעות 16:00-09:00. הביקור הוא ללא עלות, אך מחייב תיאום מראש.

זקוקים לעזרה וייעוץ בתכנון הביקור בקמפוס?

צוות המומחים שלנו ישמח לעמוד לרשותכם ולסייע בתכנון ביקור המותאם לצרכי הקבוצה. כל הביקורים במכון מותאמים אישית למטרת הביקור.

 

לתיאום ביקור בכל אחד מאתרי המכון: 08-9344499 או במייל: visitors.center@weizmann.ac.il

סיור רגלי בקמפוס

צוות מרכז המבקרים ישמח לצייד אתכם במפה ובמסלול הליכה רגלי בקמפוס, להנאתכם. המידע זמין גם באפליקציה החינמית של מכון ויצמן למדע. להורדה באייפון | להורדה באנדרואיד

App Store
Google play

סיורי שישי בקמפוס

מכון ויצמן למדע השיק סדרת סיורים ייחודיים בקמפוס המכון, שמתקיימים בימי שישי ופתוחים לקהל הרחב, ללא תשלום.

הסיורים נועדו לאפשר לקהל הישראלי ליהנות מיופיו של הקמפוס, ולחוות את הסביבה הייחודית שבה מתבצעים מחקרים מדעיים מתקדמים בחזית המדע. מדובר בסביבה רבת רבדים, החל מההיסטוריה המשולבת של מדינת ישראל ומכון ויצמן למדע, דרך התפתחות האדריכלות הישראלית ועד למגוון הנדיר של עצים הנטועים בקמפוס שתכנון הגנים שלו זיכה את המתכננים בפרס ישראל.

הסיורים מתמקדים בנושאי עצים וגנים, אדריכלות, היסטוריה, פיסול סביבתי ונקודת מבט לא שגרתית על אורח חייהם של מייסדי המכון ומדינת ישראל. כל הסיורים מועברים על-ידי מדריכים מקצועיים.

למידע נוסף אודות סיורי שישי.