ברכות חמות לאלעד יעקובסון אשר נבחר על די ועדת ההיגוי של מדרשת פיינברג לקבל פרס על שם אלחנן א. בונדי לשנת 2024. הפרס מוענק לאלעד על מחקרו בנושא "חוכמת ההמונים בחינוך: שילוב מורים ותלמידים בתהליכי יצירת מידע פדגוגי לתמיכה בהוראה מותאמת-אישית בסביבות להוראה משולבת" שהתבצע בהנחיה של ד"ר גיורא אלכסנדרון.
הפרס יוענק בטקס הענקת תארי מוסמך ודוקטור לפילוסופיה ולהכרזה על פרסים למצטיינים שיתקיים ביום שלישי, ז׳ באלול תשפ״ד, 10 בספטמבר 2024 בשעה 19:00 בכיכר הזיכרון לשואה ע"ש משפחת דוד ופלה שאפל.
המחלקה להוראת המדעים במכון ויצמן למדע מזמינה חוקרים בעלי הישגים אקדמיים מעולים להגיש מועמדות למשרות אקדמיות, מדרגת חוקר בכיר ומעלה. אנו מחפשים חוקרים המתמחים בהוראת פיזיקה, הוראת כימיה, הוראת מדעי החיים, הוראת מדעי כדוה"א, הוראת מדעי הסביבה, הוראת מדעי המחשב, הוראת מתמטיקה, ובתחומים אחרים הקשורים לחינוך מדעי/מתמטי, כגון טכנולוגיות למידה, מדע לקהל הרחב, הוראת הרפואה, מדע אזרחי וכו'. לפרטים נוספים לחצו כאן.
הפרס מוענק לדוד על מחקרו בנושא "דיאלוג טיעוני בינתחומי כאמצעי לשינוי אפיסטמי בקרב מורי מדעים מרקעים שונים", שהתבצע בהנחיה של פרופ' עידית ירושלמי ופרופ' ברוך שוורץ.
הפרס יוענק בטקס שיתקיים ביום שני ה- 9 בספטמבר 2024, ו' באלול תשפ"ד, בין השעות 14:30-16:00, באולם שמידט.